Opće vijesti

....sve opće školske i vanškolske vijesti i obavijesti

Udžbenici u šk. god. 2018./2019.

Poštovani roditelji i učenici,

udžbenici se za školsku godinu 2018./2019. ne mijenjaju u odnosu na prošlu školsku godinu, a potpun popis možete preuzeti ovdje.

Dan Grada Bjelovara i Dan bjelovarskih branitelja

DanMimohod1a 29. rujna obilježavamo Dan Grada Bjelovara i Dan bjelovarskih branitelja. Tim povodom tradicionalno je organiziran Mimohod pobjednika“Barutana 91“ prema Spomen području Barutana, uoči kojeg je organizirana ceremonija u središnjem gradskom parku na Trgu Eugena Kvaternika. Ceremonija je započela polaganjem vijenaca na Spomen obilježju poginulim braniteljima, te polaganjem vijenaca na bjelovarskoj katedrali u spomen civilnim žrtvama, nakon čega je održana vojno-akrobatska ceremonija Počasno-zaštitne satnije Oružanih snaga RH. Kako bi odali počast i zahvalnost našim braniteljima u Mimohodu su sudjelovali i maturanti naše škole u pratnji profesora O. Bosanca i M. Štimac. Nakon dolaska na Spomen područje Barutana održana je komemoracija poginulim hrvatskim braniteljima, polaganje vijenaca te sveta misa.

mimohod2

Prvi dan nastave - obavijest

Poštovani učenici i roditelji, raspored za prvi dan nastave je kako slijedi:

08:00 - 2. i 4. razredni odjeli

10:30 - 1. i 3. razredni odjeli

Popis učenika prvih razreda - obavijest

Zbog Zakona o zaštiti osobnih podataka popis učenika prvih razreda neće biti objavljen na web stranici škole, ali vidljiv je na oglasnoj ploči u školi.

Oskar znanja

20170629 131541
Na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu 29. lipnja 2017. dodijeljeni su Oskari znanja – najznačajnije nagrade i priznanja u obrazovanju. Oskar znanja dodjeljuje se učenicima za osvojena prva mjesta na državnim natjecanjima u znanju koje organiziraju Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja te učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima u znanju.

Za prvo mjesto na državnom natjecanju iz povijesti, “Oskara znanja” primio je učenik 2.b razreda naše škole  Josip Imbrišak, a priznanje njegova mentorica profesorica Melita Štimac.

Tajništvo: 043.241.578
043.220.946